Call centrum
02 4445 7777
Po-Pia: 9-18:00, Sob: 10-13:00

Online rezervácia leteniek

[Folder]


Dospelý
16+
Mládežník
12 - 15 r.
Dieťa
2 - 11 r.
Kojenec
0-23mes

Podobné články

Atrakcie v Hongkongu
Pridané dňa: | 5902 prečítaní
Atrakcie v Sydney
Pridané dňa: | 5136 prečítaní
Atrakcie v Kodani
Pridané dňa: | 6175 prečítaní
Atrakcie v Helsinkách
Pridané dňa: | 4658 prečítaní
Atrakcie v Osle
Pridané dňa: | 6024 prečítaní
Archív správ

Aktuality

[Otváracie hodiny počas veľkonočných sviatkov]
21.03.2018
Otváracie hodiny počas veľkonočných sviatkov

Chcete vedieť, kedy nás zastihnete v období veľkonočných sviatkov?

 

 

 

viac
[Z Bratislavy do Turecka novou linkou]
16.03.2018
Z Bratislavy do Turecka novou linkou

Z Bratislavy budú môcť Slováci lietať už aj do Turecka. Spoločnosť Ryanair otvára ďalšiu novú linku. 

 

 

 

viac
[Wizzair prekvapuje! Má 9 nových liniek!]
02.03.2018
Wizzair prekvapuje! Má 9 nových liniek!

Dobré správy! Pribudne 9 nových liniek do zaujímavých destinácií v Európe!

 

 

 

viac
[Ruší sa spojenie z Bratislavy do Berlína]
18.01.2018
Ruší sa spojenie z Bratislavy do Berlína

Letecké spojenie z Bratislavy do Berlína bude tento rok ukončené. 

 

 

 

viac
[Otváracie hodiny počas vianočných sviatkov]
06.12.2017
Otváracie hodiny počas vianočných sviatkov

Počas sviatkov sme tu pre Vás každý pracovný deň od 9:00 do 18:00, v sobotu od 10:00 do 13:00. Kontaktovať nás môžete na telefónnom čísle + 421 (2) 4445 7777 alebo e-mailom na info@letenky.sk.

 

 

viac

Atrakcie v Barcelone

PRI OLYMPIJSKOM ŠTADIÓNE
PRI OLYMPIJSKOM ŠTADIÓNE

V Barcelone je niekoľko atrakcií, ktoré sa určite oplatí vidieť a navštíviť. Že Barcelončanom koluje v žilách pravá ohnivá španielska krv, tak o tom vás presvedčia počas významných podujatí, ktoré sa v Barcelone konajú. Futbalovým fanúšikom  veľa napovie meno L. Messi a štadión Nou Camp. Pozrite si aspoň v skratke, čo všetko vás môže do Barcelony prilákať.

LA RAMBLA (LAS RAMBLAS)

Tento bulvár je považovaný za srdce Barcelony a je najživším miestom v Barcelone. Ak chcete na vlastnej koži zažiť tú pravú barcelonskú atmosféru, určite prejdite týmto bulvárom. Rozprestiera sa do pobrežia mora, kde nájdete majestátny Kolombov stĺp, pretína staré štvrte La Ciutat vella, Barri Gotic a arabskú štvrť El Raval a končí sa na hlavnom barcelonskom námestí Plaza de Catalunya.

Táto promenádová oblasť bola postavená na pôvodnom mieste starobylých mestských múrov, dnes je to miesto, kde sa nachádza nespočetné množstvo kaviarní, reštaurácií, kvetinárstiev, obchodov a novinových stánkov. Po celej jeho dĺžke stretnete množstvo pouličných umelcov – hudobníkov, tanečníkov a živých sôch. V La Ramble proste pulzuje život 24 hodín denne. Hlavnou atrakciou na tomto bulváre je Gaudího väčší projekt Palau Guell.

 

PLACA DE CATALUNYA

Námestie Placa de Catalunya sa nachádza na konci ulice La Rambla a existujú názory, že práve ono je absolútnym centrom Barcelony. Väčšina turistických trás a výletov má svoje východisko práve na tomto námestí. Je tu aj najväčšia dopravná križovatka v celej Barcelone. Kríži sa tu niekoľko trás metra, vychádzajú odtiaľto prímestské vlaky do morských letovísk a do periférnych oblastí. Nachádza sa tu množstvo obchodov a dve veľké obchodné centrá. Na námestí dominuje veľká fontána, ktorej vzhľad dotvára niekoľko sôch a nechýbajú ani holuby. Na tomto námestí v jednom súzvuku funguje staré barcelonské mesto s tým novodobým.

 

PARK GÜELL

Tento park patrí k ďalším umeleckým skvostom Gaudího, po celom parku možno obdivovať úžasné architektonické diela tohto umelca, jeho zachytenie symbiózy architektúry ako takej a prírody. Pôvodne malo ísť o vilovú štvrť, domy sa však nepodarilo predať, a tak sa z tohto miesta stal verejný park.Gaudího projekt nebol nikdy dokončený. Park sa nachádza na kopci severne od mesta, pričom jeho rozmiestnenie je veľmi pútavé. Nachádza sa tu niekoľko farebných domčekov, malých kolonád so stĺpmi, ktoré pripomínajú tvar kmeňov stromov.

Možno sa tu prechádzať po niekoľkých chodníkoch, ktoré lemujú zdobené zábradlia a klenby. Asi najdominantnejšie sú schody, ktoré vedú od hlavnej brány a sú obrazom jaštera chrliaceho vodu. V dome na kopci, ktorý navrhol Francesc Berenguer, nájdete zbierku Gaudího nábytku a aj iných osobných predmetov. Pri pohľade z parku budete mať Barcelonu ako na dlani.  Vstup do Casa Museum Gaudi stojí približne 4 eurá. Informácie navyše získate aj tu.

 

PARC DE LA CIUTADELLA

Ak si chcete v Barcelone oddýchnuť a načerpať nové sily, ďalším obľúbeným parkom v Barcelone je Parc de la Ciutadella, v ktorom sa nachádza jazero a jeho rozloha je 30 ha.

 

EL RAVAL – ISLAMSKÁ ŠTVRŤ

Islamskú štvrť nájdete západne od La Rambla. Hoci do tejto štvrte nevedú žiadne brány, môžete si byť istí, že si všimnete zmenu atmosféry v tejto štvrti aj celkový charakter.

Je to turistami navštevované miesto, kde možno vidieť celkom inú kultúru s jej vonkajšími prejavmi, to znamená že sa líši oblečenie obyvateľov, sú tu iné obchody, iné ulice. Z pamiatok tu možno obdivovať napríklad románsky kostolík Sant Pau. Avšak v noci treba byť v tejto štvrti opatrnejší, lebo sa tu často ponevierajú muži aj v podnapitom stave. Ženám sa neodporúča navštevovať túto štvrť v príliš krátkych sukniach a hlbokých výstrihoch.

 

TORRE AGBAR

Dominantou Barcelony je aj mrakodrap Torre Agbar, ktorý je trochu vzdialenejší od centra mesta, smerom na východ. Vďaka jeho výške ho však určite neprehliadnete. Dizajnovo je to jednoznačne novodobá stavba, a tak ako to býva, mnohých uchváti a mnohých nezaujme ničím, ba ich až poburuje. Je to na vkuse každého z vás, názor na túto stavbu si musíte urobiť sami. Viac informácii môžete nájsť tu.

 

HARD ROCK CAFÉ

Na Plaza Catalunya si získa srdce nejedného z vás unikátny hudobný klub a kaviareň so zaujímavých interiérom. Hoci vás isto bude vábiť vôňa čierneho moku, na káve si nepochutnáte len tak. Počas sezóny sa tu stoja na kávu dlhé rady a vyplňujú sa waiting listy. Interiér si však získa každého rockera a hudobného fanúšika, na stenách je tu totiž niekoľko zarámovaných gitár a kostýmov najväčších hviezd populárnej scény a komu sa máli, tak nech si zájde do predajne tričiek a suvenírov Hard Rock, naprázdno určite z neho neodíde, minimálne so skvelým zážitkom.

 

AQUARIUM

Barcelonské akvárium patrí medzi najväčšie v Európe. Nájdete ho v atraktívnej lokalite na polostrove medzi Torre Jaume a polostrovom Barcelonetta, nachádza sa medzi prístavom trajektov a plachetníc a už len prejdete cez moderný most Rambla de mar. V jeho tesnej blízkosti sa nachádza moderné multikino Imax a obchodné centrum. Expozícia akvária je skutočne veľmi pútavá, pretože prechádzate osemdesiatmetrovým tunelom pod vodou a môžete tu obdivovať viac ako 11 000 morských živočíchov a rastlín, ktoré vytvárajú akúsi podmorskú faunu a flóru. Ak máte dostatok financií v peňaženke, určite toto akvárium navštívte. Cena pre dospelého je okolo 20 eur. Deti vyjde vstupné niečo cez 12 eur.

 

ZOO

Ďalším pútavým miestom pre milovníkov zvierat je určite barcelonská ZOO. Nachádza sa východne od historického centra medzi víťazným oblúkom Arc de Triomf a pobrežím v parkovom komplexe. Okrem ZOO tu nájdete aj Katalánsky parlament. Viac informácii hľadajte tu.

 

OLYMPIJSKÁ DEDINA (VILA OLÍMPICA)

V roku 1992 bola Barcelona dejiskom Olympijských hier. Vybudovali sa vtedy nové štadióny  a športové strediská a okrem nich tu zostala ešte aj tzv. olympijská dedinka. Je to moderná zástavba v Puble Nou v blízkosti pláže pri pobreží. Jej názov nesie aj blízka stanica metra. Určite stojí za to, navštíviť toto miesto.

 

ARÉNA NA PLACA DE TOROS MONUMENTAL

Komu čosi hovoria býčie zápasy, tak je na správnom mieste. Táto historická aréna na býčie zápasy – corridu je prastarou budovou, ktorá nesie znaky orientálnej architektúry a ornamentu. Aj v súčasnosti „funguje“ a pravidelne sa tu konajú predstavenia. Ak vám v žilách nekoluje ani náznak horúcej španielskej krvi a býčie zápasy radi obídete, zájdite sa pozrieť aspoň do múzea býčích zápasov, vstupné tu nie je vysoké.

 

FLAMENCO

Flamenco je súčasťou španielskej kultúry, preto ak sa chystáte večer von, určite si nenechajte ujsť vystúpenie tohto tradičného temperamentného a zmyslov dráždiaceho tanca. Určite to bude pre vás nezabudnuteľný zážitok plný farieb. Pri tomto predstavení sa môžete aj dobre najesť, pretože väčšina reštaurácií ponúka toto predstavenie spolu s večerou, cena sa tu pohybuje okolo 30 eur. Samozrejme je možné navštíviť toto predstavenie aj bez jedla, môžete tak urobiť v Poble Espanyol.

 

KOPEC MONTJUIC

Tento kopec, ktorý pripomína park sa týči do výšky 173 metrov západne od centra Barcelony a La Rambly. Z kopca sa vám naskytne nezabudnuteľný pohľad na mesto, prístav a šíre more. Na samotnom kopci však možno navštíviť niekoľko miest, ktoré stoja za pohľad. Vraj najkrajšie vyhliadkové miesto nájdete na juhovýchodnej strane, kde sa nachádza aj východzie miesto vyhliadkovej lanovky, ktorou sa dostanete až na vežu Torre Jaume. Na kopci má svoje sídlo aj stará pevnosť, v ktorej sa nachádza vojenské múzeum. Romantické duše isto poteší cesta, ktorá vedie medzi južným zrazom a hradbou, obklopujú ju kaktusy, podivuhodné palmy a subtropické rastliny a zrak poteší jedinečný pohľad na more a prístav. Práve z tohto miesta, ak teda obídete pevnosť a zídete okolo botanickej záhrady, sa dostanete k Olympijskému štadiónu. Od štadiónu smerom na sever možno obdivovať niekoľko pamiatok a pamätihodností, ako napríklad Fundació Joan Miró, grécke divadlo, archeologické múzeum, záhrady Joan Maragall, stredovekú španielsku dedinu Poble Espanyol či Národné katalánske múzeum. Odtiaľ potom už zostúpite na Španielske námestie – Placa Espanya. Po ceste váš určite ešte očarí fontána Montjuic.

 

FONTÁNA MONTJUIC

Túto jedinečnú fontánu vystavili pri príležitosti svetovej výstavy Expo v roku 1929. Vždy cez víkend večer ponúka jedinečne krásny a efektný pohľad na súzvuk svetla, hudby a vody.

 

POBLE ESPANYOL – ŠPANIELSKA DEDINA

Ako sme už spomínali, na severnej strane kopce Montjuic sa nachádza malá stredoveká španielska dedinka. Je rozdelená na štyri malé časti, ktoré sú dôkazom historických štýlov a architektonickej odlišnosti domov z rôznych častí Španielska. Možno si odtiaľto doniesť suveníry vyrábané tradičnými spôsobmi. Dedinka je miestom výstav, festivalov a tiež ohnivého flamenca. Užitočné informácie nájdete aj tu.

 

MAREMAGNUM

Cez La Ramble sa dostanete k mostu, ktorý vedie cez more a spája túto štvť s ulicou Maremagnum. Na tejto ulici nájdete množstvo obchodov aj atrakcií. Táto ulica skutočne pulzuje životom, veď sa tu nachádza až dvanásť kín, množstvo reštaurácií, barov a diskotékových klubov. Ani v noci sa na tejto ulici „nespí“, žiť sa začína okolo jedenástej v noci a zábava končí až skoro ráno. Viac informácii získate tu.

 

UNIVERSAL´S MEDITERRANEA

Hodinu vám zaberie cesta vlakom, ak budete chcieť navštíviť zábavný park, ktorý sa nachádza v blízkosti Barcelony. Na svoje si tu prídu tak deti ako aj dospelí. Vstupné sa pohybuje  pre dospelého na deň okolo 40 eur, na dva dni okolo 60 eur.)Deti vo veku 4 – 11 rokov zaplatia za deň cca 30 eur a za dva dni okolo 45 eur. Seniori nad 60 rokov zaplatia za deň asi 30 eur a za dva dni okolo 45 eur. Invalidi za deň platia okolo 30 eur, za dva dni cca 40 eur. Pre viac informácii kliknite sem.

 

BARCELONSKÉ PLÁŽE

Krásne pláže sa nachádzajú smerom na sever k útesom a zálivom Costa Brava, alebo potom na juhu sú piesočnaté pláže Costa Dorada. Južne od Barcelony, cca 40 km, sa nachádza krásny baleársky rezort. Cesta k nemu vám zaberie vlakom cca 40 minút z Barcelona Sants. Niekoľko pláži sa nachádza asi 40 km severne od Barcelony v mestečku Tosa de Mar, v ktorom vám učarujú krásne pláže so zálivmi. Skvelé podmienky pre vodné športy nájdete v olympijskom prístave. Služby na vysokej úrovni nájdete aj na plážach Bracelonetta, Nova Icária, Mar Bella, Nova Mar Bella a Bogatell.

 

ŠPORT –  MESSI, RONALDINHO A TÍ OSTANÍ

Asi každému futbalovému fanúšikovi niečo hovorí Nou Camp (v preklade Nový štadión) na ktorom „žiaria“ futbalové hviezdy FC Barcelona. Nou Camp je otvorený od roku 1957. V roku 1982 sa tu odohrali Majstrovstvá sveta vo futbale. Okrem FC Barcelony je ďalším významným prvoligovým klubom aj RCD ESPANYOL.

Katalánksy športový klub v Barcelone - Futbol Club Barcelona, známy aj ako Barça, bol založený 29. novembra 1899 skupinou Švajčiarov, Angličanov a Kataláncov pod vedením Joana Gampera. Najvyššiu španielsku futbalovú súťaž La Liga, ktorá bola založená v roku 1928, tvoria kluby Real Madrid, Athletic Bilbao a FC Barcelona.

FC Barcelona na domácej futbalovej scéne získal celkovo 20 titulov v La Lige, 25-krát vyhral Copa del Rey 8-krát vyhral Supercopa de España. V oficiálnych medzinárodných klubových súťažiach 3-krát triumfoval v Lige majstrov, 4-krát v Pohári víťazov pohárov, 3-krát v Pohári UEFA a 2-krát v Superpohári UEFA. Je jedným z najúspešnejších španielskych a európskych futbalových klubov. V roku 2010 vyhral v Španielsku Super pohár, vonku prehrali 3:1, no v odvete na Nou Camp vyhrali 4:0, o čo sa najviac zaslúžil najlepší hráč L. Messi, ktorý dal na tomto zápase hetrik. Pod FC Barcelona patria aj tímy aj basketbalu, hádzanej, sálovéhofutbalu, cyklistiky, volejbalu, rugby, krasokorčuľovania, pozemného aj ľadového hokeja a basketbalu na vozíku. Ďalšou doménu klubu je aj charita, spolupracuje, ako sponzor, s detským fondom UNICEF.

 

PODUJATIA V BARCELONE

V Barcelone je počas roka 15 sviatkov, vrátane Nového roka (1.1) Dňa práce (1.5.) či Národného dňa Španielska, ktoré sú hodné oslavy. Od januára do apríla sa v Barcelone koná folklórny festival Traditionarius Folk Festival, kedy umelci na uliciach, námestiach, v baroch či kaviarňach predvádzajú tradičnú hudbu a tance. Február či marec patrí desaťdňovému festivalu plného rôznych masiek, tanca a hudby. Máj je zasvätený fanúšikom rýchlych kolies, F1 tu jazdí Veľkú cenu Španielska. Na okruhu Circuit de Catalunya vtedy počuť len dunenie motora a hvižďanie bŕzd.
Umeniachtivé duše si prídu na svoje od 25. júna do 5. augusta. V Barcelone sa vtedy koná divadelný, hudobný a tanečný festival Barcelona GREC Festival. Predstavenia sa hrajú v španielčine, takže pre porozumenie treba ovládať tento jazyk.

 

Uvedené informácie majú len informatívny charakter a boli platné v čase písania článku. CK MALKO POLO, s.r.o. prevádzkovateľ portálu letenky.sk neručí za ich správnosť a aktuálnosť.

Vyberte si lacné letenky do Barcelony:


Špeciálna ponuka leteniek

Kam Odkiaľ Cesta Priamy let Cena bez táx Konečná cena s taxami
Amsterdam Viedeň [obojsmerná letenka] let s prestupom 77,-  77,- 
Amsterdam Viedeň [obojsmerná letenka] let s prestupom 119,-  119,- 
Astana Budapešť [obojsmerná letenka] let s prestupom 86,-  86,- 
Atény Bratislava [obojsmerná letenka] let s prestupom 62,-  62,- 
Baku Budapešť [obojsmerná letenka] let s prestupom 129,-  129,- 
Barcelóna Budapešť [obojsmerná letenka] let s prestupom 57,-  57,- 
Barcelóna Katovice [obojsmerná letenka] let s prestupom 64,-  64,- 
Bari Viedeň [obojsmerná letenka] let s prestupom 59,-  59,- 
Bari Budapešť [obojsmerná letenka] let s prestupom 88,-  88,- 
Birmingham Bratislava [obojsmerná letenka] let s prestupom 53,-  53,- 
Bologna Budapešť [obojsmerná letenka] let s prestupom 56,-  56,- 
Bordeaux Budapešť [obojsmerná letenka] let s prestupom 68,-  68,- 
Brusel Budapešť [obojsmerná letenka] let s prestupom 36,-  36,- 
Brusel Bratislava [obojsmerná letenka] let s prestupom 45,-  45,- 
Catania Budapešť [obojsmerná letenka] let s prestupom 86,-  86,- 
Denpasar Bali Viedeň [obojsmerná letenka] let s prestupom 599,-  599,- 
Doncaster/Sheffield Košice [obojsmerná letenka] let s prestupom 140,-  140,- 
Dubai Katovice [obojsmerná letenka] let s prestupom 101,-  101,- 
Dubai Budapešť [obojsmerná letenka] let s prestupom 118,-  118,- 
Dubai Viedeň [obojsmerná letenka] let s prestupom 359,-  359,- 
Dubai Bratislava [obojsmerná letenka] let s prestupom 379,-  379,- 
Dublin Krakov [obojsmerná letenka] let s prestupom 78,-  78,- 
Dublin Budapešť [obojsmerná letenka] let s prestupom 85,-  85,- 
Dubrovník Viedeň [obojsmerná letenka] let s prestupom 229,-  229,- 
Dusseldorf Viedeň [obojsmerná letenka] let s prestupom 90,-  90,- 
Edinburg Krakov [obojsmerná letenka] let s prestupom 75,-  75,- 
Edinburg Katovice [obojsmerná letenka] let s prestupom 94,-  94,- 
Eindhoven Viedeň [obojsmerná letenka] let s prestupom 33,-  33,- 
Eindhoven Bratislava [obojsmerná letenka] let s prestupom 42,-  42,- 
Faro Katovice [obojsmerná letenka] let s prestupom 81,-  81,- 
Faro Budapešť [obojsmerná letenka] let s prestupom 130,-  130,- 
Fuerteventura/Puerto del Rosario Budapešť [obojsmerná letenka] let s prestupom 132,-  132,- 
Gan Island Praha [obojsmerná letenka] let s prestupom 519,-  519,- 
Gdaňsk Viedeň [obojsmerná letenka] let s prestupom 43,-  43,- 
Girona Bratislava [obojsmerná letenka] let s prestupom 63,-  63,- 
Gothenburg Krakov [obojsmerná letenka] let s prestupom 24,-  24,- 
Ibiza Viedeň [obojsmerná letenka] let s prestupom 82,-  82,- 
Ibiza Budapešť [obojsmerná letenka] let s prestupom 125,-  125,- 
Kerkyra Bratislava [obojsmerná letenka] let s prestupom 83,-  83,- 
Kerkyra Budapešť [obojsmerná letenka] let s prestupom 101,-  101,- 
Kodaň Budapešť [obojsmerná letenka] let s prestupom 44,-  44,- 
Kyjev Bratislava [obojsmerná letenka] let s prestupom 58,-  58,- 
Lamezia Terme Budapešť [obojsmerná letenka] let s prestupom 112,-  112,- 
Lanzarote Budapešť [obojsmerná letenka] let s prestupom 186,-  186,- 
Larnaka Katovice [obojsmerná letenka] let s prestupom 79,-  79,- 
Larnaka Budapešť [obojsmerná letenka] let s prestupom 83,-  83,- 
Las Vegas Kodaň [obojsmerná letenka] let s prestupom 289,-  289,- 
Leeds Bratislava [obojsmerná letenka] let s prestupom 53,-  53,- 
Londýn Bratislava [obojsmerná letenka] let s prestupom 38,-  38,- 
Londýn Bratislava [obojsmerná letenka] let s prestupom 48,-  48,- 
Los Angeles Budapešť [obojsmerná letenka] let s prestupom 399,-  399,- 
Los Angeles Budapešť [obojsmerná letenka] let s prestupom 399,-  399,- 
Madrid Bratislava [obojsmerná letenka] let s prestupom 68,-  68,- 
Madrid Budapešť [obojsmerná letenka] let s prestupom 73,-  73,- 
Madrid Krakov [obojsmerná letenka] let s prestupom 83,-  83,- 
Malmo Krakov [obojsmerná letenka] let s prestupom 22,-  22,- 
Marrakech Bratislava [obojsmerná letenka] let s prestupom 91,-  91,- 
Miami Viedeň [obojsmerná letenka] let s prestupom 425,-  425,- 
Miami Budapešť [obojsmerná letenka] let s prestupom 529,-  529,- 
Miláno Budapešť [obojsmerná letenka] let s prestupom 42,-  42,- 
Miláno Bratislava [obojsmerná letenka] let s prestupom 44,-  44,- 
Moskva Košice [obojsmerná letenka] let s prestupom 185,-  185,- 
Málaga Viedeň [obojsmerná letenka] let s prestupom 71,-  71,- 
Málaga Krakov [obojsmerná letenka] let s prestupom 92,-  92,- 
Málaga Budapešť [obojsmerná letenka] let s prestupom 108,-  108,- 
Málaga Budapešť [obojsmerná letenka] let s prestupom 110,-  110,- 
New York Viedeň [obojsmerná letenka] let s prestupom 419,-  419,- 
New York Viedeň [obojsmerná letenka] let s prestupom 429,-  429,- 
Nice Viedeň [obojsmerná letenka] let s prestupom 75,-  75,- 
Olbia Viedeň [obojsmerná letenka] let s prestupom 125,-  125,- 
Oslo Krakov [obojsmerná letenka] let s prestupom 69,-  69,- 
Oslo Katovice [obojsmerná letenka] let s prestupom 86,-  86,- 
Palma Malorca Viedeň [obojsmerná letenka] let s prestupom 38,-  38,- 
Palma Malorca Bratislava [obojsmerná letenka] let s prestupom 70,-  70,- 
Palma Malorca Krakov [obojsmerná letenka] let s prestupom 84,-  84,- 
Paphos Bratislava [obojsmerná letenka] let s prestupom 70,-  70,- 
Paphos Krakov [obojsmerná letenka] let s prestupom 252,-  252,- 
Paríž Krakov [obojsmerná letenka] let s prestupom 49,-  49,- 
Paríž Bratislava [obojsmerná letenka] let s prestupom 59,-  59,- 
Pisa Budapešť [obojsmerná letenka] let s prestupom 47,-  47,- 
Porto Katovice [obojsmerná letenka] let s prestupom 80,-  80,- 
Porto Budapešť [obojsmerná letenka] let s prestupom 104,-  104,- 
Porto Krakov [obojsmerná letenka] let s prestupom 115,-  115,- 
Priština Budapešť [obojsmerná letenka] let s prestupom 28,-  28,- 
Reykjavik Katovice [obojsmerná letenka] let s prestupom 102,-  102,- 
Reykjavik Budapešť [obojsmerná letenka] let s prestupom 146,-  146,- 
Reykjavik Praha [obojsmerná letenka] let s prestupom 152,-  152,- 
Rím Bratislava [obojsmerná letenka] let s prestupom 55,-  55,- 
Rím Viedeň [obojsmerná letenka] let s prestupom 65,-  65,- 
Skopje Bratislava [obojsmerná letenka] let s prestupom 30,-  30,- 
Sofia Bratislava [obojsmerná letenka] let s prestupom 48,-  48,- 
Split Viedeň [obojsmerná letenka] let s prestupom 165,-  165,- 
Stavanger Katovice [obojsmerná letenka] let s prestupom 37,-  37,- 
Tbilisi Košice [obojsmerná letenka] let s prestupom 199,-  199,- 
Tel Aviv Košice [obojsmerná letenka] let s prestupom 80,-  80,- 
Tel Aviv Budapešť [obojsmerná letenka] let s prestupom 86,-  86,- 
Tenerife Krakov [obojsmerná letenka] let s prestupom 126,-  126,- 
Thira Viedeň [obojsmerná letenka] let s prestupom 77,-  77,- 
Tirana Budapešť [obojsmerná letenka] let s prestupom 38,-  38,- 
Valencia Viedeň [obojsmerná letenka] let s prestupom 85,-  85,- 
Valencia Budapešť [obojsmerná letenka] let s prestupom 96,-  96,- 
Valletta Viedeň [obojsmerná letenka] let s prestupom 65,-  65,- 
Valletta Krakov [obojsmerná letenka] let s prestupom 70,-  70,- 
Varšava Bratislava [obojsmerná letenka] let s prestupom 46,-  46,- 
Zadar Viedeň [obojsmerná letenka] let s prestupom 185,-  185,- 
Zakinthos Island Budapešť [obojsmerná letenka] let s prestupom 126,-  126,- 
Zakinthos Island Budapešť [obojsmerná letenka] let s prestupom 268,-  268,- 
Štokholm Katovice [obojsmerná letenka] let s prestupom 24,-  24,- 
Ceny sú konečné, zahŕňajú letenku, taxy a poplatok za vystavenie.

« späť

© 1998-2016. Všetky práva vyhradené.          Všeobecné obchodné podmienky  |  Ochrana údajov  |  Kontakt

IATA accredited agent